a a a wersja kontrastowa
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]

2020/2021


XII WORLD OPEN Music Competition, Belgrad/Serbia, 2021-08-21

Stanisłąw Dera
Laureat II nagrody

Nauczyciel: Waldemar Hartwig



I Ogólnopolski Konkurs  "Co młodym w duszy gra" , ZSM i i II st. w Rudzie Śląskiej  2021-06-08 / 2021-06-10

Aleksandra Gmyrek
I miejsce

Karolina Lamus
III miejsce


p. Łukasz Smoleński -
dyplom za wyróżniający akompaniament
p. Renata Pawelec  -
dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów

Nauczyciel:
Renata Pawelec



V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach V Festiwalu PRESTO (edycja online) 2021-06

Blanka Gawrońska
wyróżnienie

Karina Pelka
wyróżnienie


Nauczyciel: Karolina Skrzypczyńska
Akompaniament: Łukasz Smoleński

Weronika Nieścier
Dyplom Laureata

Agata Paterka
wyróżnienie

Nauczyciel: Renata Pawelec
Akompaniamnet: Łukasz Smoleński


XVI Ogólnopolski Fesiwal "Zakręcone Fleciki", 2021-06-06

Aleksandra Bilińska
Wyróżnienie I stopnia w grupie I

Nauczyciel: Maria Garsztka




Fanfares Of Lviv
II International Online Competition Young Performance on Brass Wind and Percussion Instruments, 2021

Aleksandra Bilińska 
II miejsce

Lena Grabowska 
III miejsce

Lena Kuczkowska
I miejsce

Natasza Gawrońska
II miejsce


Nauczyciel: Maria Garsztka
Akompaniament: Maria Rutkowska


Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS w Krakowie, 2021-05-12

Naomi Shayler 
III Nagroda w Kategorii I 

Nauczyciel: Maria Rutkowska




XII WORLD OPEN Music Competition, Belgrad/Serbia, 2021-05-01

Izabela Ratajczyk 
Laureat II nagrody

Nauczyciel: Mirosław Skórzybót




Turniej Młodych Pianistów w Lesznie, 2021-03-15

Aleksandra Dudkowiak
wyróżnienie (grupa III)

Nauczyciel: Maria Rutkowska


IV Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu "W barokowym stylu" (edycja online) 2021-03-01 / 2021-03-11

Karolina Lamus
wyróżnienie

Kajetan Walkowiak
wyróżnienie


Aleksandra Gmyrek
tytuł laureata.

p. Łukasz Smoleński - dyplom za wyróżniający akompaniament
p. Renata Pawelec  - dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów

Nauczyciel: Renata Pawelec




XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych (edycja online) 2020-11-01 / 2020-12-31

Aleksandra Bilińska i Lena Grabowska
wyróżnienie

Nauczyciel: Maria Garsztka



V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE (edycja online) 2020-11-26

 
Blanka Gawrońska i Karina Pelka
wyróżnienie

Nauczyciel: Karolina Skrzypczyńska


Aleksandra Gmyrek 
tytuł laureata

Nauczyciel: Renata Pawelec

Renata Pawelec
za wyróżniające przygotowanie ucznia