Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]

2018/2019


V Międzyszkolny Festiwal Skrzypcowy "Super Smyk" w PSM I st. im. F. Chopina w Ostrzeszowie, 2019-06-12

Bartosz Grochowicki
 
kl.II (4cn) - dyplom za wibrację i wrażliwość na dzwięk
Nauczyciel: Karolina Skrzypczyńska, Akompaniamet: Łukasz Smoleński

Celina Koch 
kl.I (6cn)- dyplom za opanowanie pamięciowe i prawidłowy podział smyczka
Nauczyciel: Karolina Skrzypczyńska, Akompaniamet: Łukasz Smoleński

Weronika Nieścier 
kl.I (6cn) - dyplom za swobodny aparat gry i żywe tempo
Nauczyciel: Renata Pawelec,  Akompaniamet: Łukasz Smoleński

Agata Paterka kl.I (6cn) - dyplom za radość z grania i śpiewania 
Nauczyciel: Renata Pawelec, Akompaniamet: Łukasz Smoleński


XVI  International Musicales Competition, Belgrad , Serbia, 2019-04-16

Marceli Janiszewski

II miejsce, kategoria VI

Nauczyciel Mirosław Skórzybót





Ogólnopolski Konkurs "Akademia Gitarowych Talentów"  2019-04-05

Gariela Działoszyńska 

III miejsce

Nauczyciel: Borys Przetakiewicz 



II Dziecięco-Młodzieżowy Konkurs Muzyczny im. ks. dr Józefa Surzyńskiego ,  Kościański Ośrodek Kultury, 2019-04-05


Karina Cecylia Pelka

wyróżnienie w grupie I

Nauczyciel: Renata Pawelec, akompaniament: Maria Rutkowska


Katrzyna
Pilarska

III miejsce w grupie II

Nauczyciel: Maria Garsztka, akompanaminet: Maria Rutkowska




XI Miedzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan, 2019-03-07

Matylda Hiller

III miejsce grupa II

Danuta Bąkowska

za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu

Nauczyciel: Danuta Bąkowska



XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych, POSM, 2018-12-01

Mateusz Bystrzycki

wyróżnienie w grupie VII

Nauczyciel: Maciej Sołtysiak, akompaniament Łukasz Smoleński


Lena Kuczkowska

II miejsce w grupie II 

Nauczuciel: Maria Garsztka, akompaniament: Łukasz Smoleński



II Festiwal Ludowe Inspiracje , Strzelin, 2018-11-24

Karina Cecylia Pelka 

Laureat III miejsce ex aeyuo  gruypa II

Renata Pawelec 

- nauczyciel Laureat III miejsce ex aequo

Maria Rutkowska 

Wyrózniający Akompaniament