Państwowa Szkoła Muzyczna

I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie, Aleja Wojska Polskiego 7, 63-300 PLESZEW, tel. 62 742 21 71

Rok 2016/2017


II Festiwal Gitarowy na zamku , Golub-Dobrzyń, 2017-06-10

Gabriela Działoszyńska

Wyróżnienie

Nauczyciel Borys Przetakiewicz

 

IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy „Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch”, Oleśnica , 2017-04-08

Gabriela Działoszyńska

III miejsce, grupa III

Nauczyciel Borys Przetakiweicz

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Maja Juśkiewicz

I miejsce, grupa I

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Karina Pelka

III miejsce, grupa I

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Maria Krysztofiak

I miejsce, grupa II

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Hanna Adamska

II miejsce, grupa II

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Magdalena Grzechowiak

I miejsce, grupa III

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Wiktoria Sztukowska

Wyróżnienie I stopnia, grupa II

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Izabella Dudkowiak

Wyróżnienie II stopnia, grupa II

Nauczyciel Karolina Skrzypczyńska, akompaniator Łukasz Smoleński

 

I Pleszewskie Prezentacje Młodych Skrzypków, Pleszew, 2017-04-01

Aleksandra Dudkowiak

III miejsce, grupa III

Nauczyciel Karolina Skrzypczyńska, akompaniator Łukasz Smoleński

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej , Wielkopolska, 2017-01-23

Katarzyna Pilarska

Wyróżnienie

Nauczyciel Maria Garsztka, akompaniator Maria Rutkowska

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej, Wielkopolska , 2017-01-23

Mateusz Bystrzycki

Wyróżnienie

Nauczyciel Maciej Sołtysiak , akompaniator Łukasz Smoleński

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej , Wielkopolska , 2017-01-23

Maria Krysztofiak

Wyróżnienie

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

XIII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów , Sieradz , 2016-12-16

Oliwia Wróbel

Wyróżnienie

Nauczyciel Dorota Szczepaniak

 

XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne , Słupca , 2016-12-02

Antoni Zdunek

Laureat

Nauczyciel Dariusz Bąkowski

 

XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne , Słupca , 2016-12-02

Grzechowiak Miłosz

Laureat

Nauczyciel Dariusz Bąkowski

 

XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne , Słupca , 2016-12-02

Marceli Janiszewski

Laureat

Nauczyciel Mirosław Skórzybót

 

XXI Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych , Poznań , 2016-11-26

Zofia Janiak

Wyróżnienie, grupa IV

Nauczyciel Maria Garsztka , akompaniator Maria Rutkowska

 

XXI Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych , Poznań , 2016-11-26

Mateusz Bystrzycki

Wyróżnienie, grupa IV

Nauczyciel Maciej Sołtysiak, akompaniator Łukasz Smoleński

 

XXI Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych , Poznań , 2016-11-26

Katarzyna Pilarska

III miejsce, gr. III

Nauczyciel Maria Garsztka, akompaniator Maria Rutkowska

 

Konkurs Skrzycowy Super Smyk, Ostrzeszów, 0207-05-24

Karina Pelka

II miejsce, grupa najmłodsza

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Piotr Łukaszczyk

 

Konkurs Skrzycowy Super Smyk, Ostrzeszów, 0207-05-24

Aleksandra Gmyrek

II miejsce, grupa starsza

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Piotr Łukaszczyk

 

Konkurs Skrzycowy Super Smyk, Ostrzeszów, 0207-05-24

Wiktoria Sztukowska

III miejsce, grupa młodsza

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Piotr Łukaszczyk

 

Konkurs Skrzycowy Super Smyk, Ostrzeszów, 0207-05-24

Hanna Adamska

I miejsce, grupa młodsza

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Piotr Łukaszczyk

 

(C) 2012 - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Pleszewie

Odwiedzin: 136659
Aktualizacja: 2014-03-03