Państwowa Szkoła Muzyczna

I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie, Aleja Wojska Polskiego 7, 63-300 PLESZEW, tel. 62 742 21 71

Rok 2015/2016


II Spotkania Młodych Saksofonistów , Brzeziny, 2016-05-25

Mateusz Bystrzycki

Laureat

Nauczyciel Maciej Soltysiak

 

II Spotkania Młodych Saksofonistów , Brzeziny, 2016-05-25

Jan Rudczak

Laureat

Nauczyciel Maciej Soltysiak

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana, Kępno , 2016-05-13

Jacek Adamczak

Wyróżnienie

Nauczyciel Borys Przetakiewicz

 

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych , Jarocin, 2016-04-22

Amelia Guz

Wyróżnienie, gr. II

Nauczyciel Maria Garsztka , akompaniator Maria Rutkowska

 

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych , Jarocin, 2016-04-22

Zofia Janiak

Wyróżnienie, gr. I

Nauczyciel Maria Garsztka , akompaniator Maria Rutkowska

 

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych , Jarocin, 2016-04-22

Klaudia Zaradna

Wyróżnienie, gr. I

Nauczyciel Maciej Sołtysiak, akompaniator Łukasz Smoleński

 

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych , Jarocin, 2016-04-22

Katarzyna Pilarska

II miejsce, gr. I

Nauczyciel Maria Garsztka , akompaniator Maria Rutkowska

 

III Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak mistrzowie", Oleśnica , 2016-04-22

Gabriela Działoszyńska

Wyróżnienie

Nauczyciel Borys Przetakiewicz

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy , Słupca, 2016-04-06

Antoni Zdunek

Wyróżnienie

Nauczyciel Dariusz Bąkowski

 

X Regionalny Konkurs Pianistyczny , Gostyń , 2016-03-11

Oliwia Wróbel

Wyróżnienie, gr I

Nauczyciel Dorota Szczepaniak

 

X Regionalny Konkurs Pianistyczny , Gostyń , 2016-03-11

Nel Młodak

Wyróżnienie, gr I

Nauczyciel Danuta Bąkowska

 

X Regionalny Konkurs Pianistyczny , Gostyń , 2016-03-11

Wiktoria Ratajczak

miejsce III, gr I

Nauczyciel Dorota Szczepaniak

 

X Regionalny Konkurs Pianistyczny , Gostyń , 2016-03-11

Pola Królikowska

miejsce II, gr I

Nauczyciel Danuta Bąkowska

 

Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy Małego Skrzypka , Leszno , 2016-03-07

Hanna Adamska

Wyróżnienie

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Maria Rutkowska

 

XXIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych , Poznań, 2016-03-05

Katarzyna Pilarska

miejsce III

Nauczyciel Maria Garsztka, akompaniator Maria Rutkowska

 

XXIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych , Poznań, 2016-03-05

Zofia Janiak

Wyróżnienie

Nauczyciel Maria Garsztka, akompaniator Maria Rutkowska

 

Międzynarodowy Konkurs Skrzypce " Janko Muzykant", Sochaczew, 2016-03-02

Maria Krysztofiak

miejsce III, gr. A

Nauczyciel Renata Pawelec, akompaniator Elżbieta Jarszewska-Kordykiewicz

 

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych , Poznań , 2015-12-05

Katarzyna Pilarska

miejsce III, gr. II

Nauczyciel Maria Garsztka, akompaniator Maria Rutkowska

 

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych , Poznań , 2015-12-05

Zofia Janiak

Wyróżnienie

Nauczyciel Maria Garsztka, akompaniator Maria Rutkowska

 

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych , Poznań , 2015-12-05

Klaudia Zaradna

miejsce III, gr. III

Nauczyciel Maciej Sołtysiak, akompaniator Łukasz Smoleński

 

Słupeckie Spotkania Muzyczne , Słupca, 2015-11-27

Antoni Zdunek

Wyróżnienie, gr. III

Nauczyciel Dariusz Bąkowski

 

Słupeckie Spotkania Muzyczne , Słupca, 2015-11-27

Miłosz Grzechowiak

Wyróżnienie, gr. I

Nauczyciel Dariusz Bąkowski

 

Słupeckie Spotkania Muzyczne , Słupca, 2015-11-27

Gabriela Działoszyńska

Wyróżnienie, gr. I

Nauczyciel Borys Przetakiewicz

 

(C) 2012 - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Pleszewie

Odwiedzin: 154749
Aktualizacja: 2014-03-03